Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Лесю Никитюк чуть не накормили стеклом в киевском ресторане

Українській телеведучій Нового каналу Лесі Нікітюк трапився шматочок скла у їжі київського ресторану Шампанела. Зірка заявила, що власникам закладу “потрібно навести лад”.

Про цей неприємний випадок Леся розповіла в Instagram.


– Думаєте, це діамант? Ні, це шматок скла в гарбузовому супі, який я замовила у ресторані. Думаю, власників закладу зацікавить ця сторіз! – поділилася з шанувальниками Нікітюк.

Також телеведуча додала, що із цим треба щось робити. Такий шматок скла може негативно позначитися на здоров’ї людини, особливо якщо його проковтнути. Подібні випадки неприпустимі у закладах громадського харчування.

– Я, звичайно, не ревізор, але звертаюся до власників кафе, яке розташоване через дорогу від мене, що потрібно навести лад у закладі, або я прийду і наведу, – звернулася Леся до підписників.

Нагадаємо, що знаменитість вже мала неприємний інцидент з їжею в закладах. Леся зламала передній зуб під час вечері, коли відпочивала в одному з барів столиці. Це трапилося саме під час поїдання раків, і на ролику видно, що відколовся лише маленький шматочок зуба. Нікітюк порівняла себе з телеведучою Марічкою Падалко, оскільки одного разу під час прямого ефіру в неї випав зуб.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-08 14:36:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин