Україна і світ

Лещенко готовий позбутися недоторканності та подає позов на САП

Лещенко подає позов на САП про захист честі та гідності

Джерело: 112.ua

Лещенко готовий позбутися недоторканності та подає позов на САП

Нардеп Сергій Лещенко закликав генпрокурора внести на нього подання до парламенту на зняття депутатської недоторканності. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у відповідь на інформацію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про порушену відносно нього кримінальну справу.

“Історія повторюється, але тепер у вигляді трагіфарсу. Два дні тому горе-прокурор Луценко обіцяв мені підозру за справу Манафорта. Сьогодні він оголошує про відкриття кримінальної справи… за отримання хабара у вигляді квартири. Мені вже самому цікаво, куди далі заведе його фантазія”, – написав Лещенко.

“Я повторно закликаю Луценка – негайно вносить подання до парламенту про зняття з мене депутатської недоторканності. Обирайте самі, по якій справі – по Манафорту, по квартирі, за незаконну критику генпрокурора або його кума і начальника Порошенка”, – додав нардеп.

Лещенко зазначив, що сам готовий голосувати за зняття з себе недоторканності. Водночас історія з квартирою, на переконання нардепа, закінчилася два роки тому рішенням суду, а також закриттям провадження самою прокуратурою за статтею “відсутність події злочину”.

Крім того, він заявив, що подає позов на САП про захист честі та гідності.  

Раніше САП зареєструвала кримінальне провадження проти народного депутата від фракції “Блок Петра Порошенка” Сергія Лещенка, підозрюваного у хабарництві. 

Нагадаємо, 14 травня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Лещенко буде викликаний на допит в Генпрокуратуру.

У відповідь на це Лещенко вимагає від генпрокурора внести в Раду подання про позбавлення його депутатської недоторканності для якнайшвидшого розслідування можливого розголошення даних досудового розслідування у справі про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.

Джерело: www.112.ua