Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ландшафтний дизайн, озеленення територій: фахівці КП «ВУКГ» до ваших послуг!

З настанням теплої та сонячної погоди розпочав свою роботу цех з озеленення територій міста КП «ВУКГ» на чолі з фахівцем з ландшафтного дизайну Наталією Довгаль. Квітникарі, як часто називають таких працівників, активно розпочали кропітку та складну роботу по озелененню міста, наповненням Ніжина неперевершеною красою квітів та духмяними ароматами природи.

Що може бути прекрасніше і романтичніше, ніж квітники, що потопають в запашних обіймах прекрасних троянд, тюльпанів, нарцисів, петуній, хост або неперевершені ландшафтні інсталяції у поєднанні з чудовим дизайном? Облаштування квітників, висаджування декоративних кущів та дерев, озеленення територій – все це робота цеху з озеленення міста.

Сьогодні ландшафтний дизайн – це ціле мистецтво, що дозволяє не тільки естетично прикрасити дачну, садову ділянку, території біля кафе і ресторанів, а й зробити їх функціональними. На жаль, самостійно, не маючи необхідних знань і досвіду, виконати благоустрій території досить складно, тому всі роботи необхідно довірити тільки досвідченим фахівцям. Одне з кращих рішень в даному випадку – довірити роботу фахівцям КП «ВУКГ». Ландшафтний дизайнер підприємства зможе розробити ландшафтний дизайн у Ніжині та районі з дотриманням всіх норм і вимог. В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які виконають благоустрій території, виходячи з особливостей ділянки, індивідуальних побажань замовника. Вартість ландшафтного дизайну приватного будинку, дачної ділянки, саду, залежить від площі території, використаних матеріалів, обладнання та інших факторів.

Також допоможемо в оформленні та озелененні ділянки рослинами. Це може бути офісна будівля або житлові споруди. Є можливість створити план озеленення території.

КП «ВУКГ» допоможе створити ідеальну зону відпочинку на вашій ділянці, а ви відчуєте себе в зоні комфорту, індивідуальності. Професійний підхід до кожного клієнта, виконання робіт професіоналами на ділянці. Проектування концепції вашого саду, вибір стилю, зонування ділянки, планування доріжок, малих архітектурних форм, зон. Розбивка клумб, посадка рослин, установка елементів декору та багато інших послуг.

Ви самі можете вибрати бажаний стиль, а наша дружня команда допоможе втілити в життя навіть самий неординарний задум. Висока якість послуг і неповторність вашого проекту гарантовані. Команда професіоналів перетворить до невпізнанності навіть ділянки з неправильною формою, складні рельєфи з різною конфігурацією, малі і великі площі.

Якщо вас цікавлять запропоновані послуги – телефонуйте: (068) 27-26-232 та (04631) 7-45-28 або зверніться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2021-04-23 12:10:04