Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Лайфхаки успішної депутатської діяльності Павла Солодовника

Лайфхаки успішної депутатської діяльності Павла Солодовника

Журналіст Павло Солодовник торік вперше обраний депутатом Сновської міської ради від партії «Наш край». Попри те, що політична сила не має в раді більшості, депутату вдається активно працювати і відстоювати інтереси своїх виборців.

Під час зборів обласної партійної організації Павло Солодовник поділився секретами успішної депутатської роботи.

  • Прозорість діяльності. Вдалося досягти відкритого проведення сесій Сновської міськради – жителі громади можуть бути присутніми під час засідань, вирішується питання трансляцій сесій на сайті міськради. Зараз усі охочі можуть подивитися засідання Сновської міської ради в ефірі видання «ЧеLine».
  • Постійна робота з жителями громад – зустрічі, вивчення місцевої проблематики, допомога через депутатські запити, підготовку відповідних програм тощо. Так, Павло Солодовник порушив питання створення пожежного депо у селі Кучинівка, благоустрою центральної площі населеного пункту, організації подвірного вивезення сміття тощо.
  • Присутність депутата у соціальних мережах: ведення відповідних сторінок у соцмережах з інформуванням про свою діяльність, створення чатів у месенжерах задля спілкування із жителями громад, що дозволяє оперативно отримувати зворотній зв’язок від місцевих мешканців.
  • Співпраця зі старостами громади задля спільної роботи з покращення життя у селах громади.
  • Детальний розгляд усіх документів, що виносяться на сесію, засідання фракції перед сесією задля вивчення питань і вироблення спільної позиції.
  • Активна діяльність помічників депутата, які зможуть працювати за напрямками й ефективно допомагати обранцю.

08.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова