Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

Імідж*

У Чернігові 18 грудня у ТРЦ «Hollywood», що на вулиці 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В, відбулося відкриття простору краси EVA beauty lab для жінок.

Чернігів став другим містом в Україні, де відкрилася справжня лабораторія краси від національної мережі EVA із сервісною зоною, де жінки мають можливість протестувати нові образи та відволіктися від щоденних клопотів.

Про це повідомив регіональний директор Олена Сурмило.

У EVA beauty lab представлений розширений асортимент декоративної косметики, товарів для догляду за обличчям, тілом та волоссям, а також парфумів, біжутерії та аксесуарів. Саме тут клієнтки можуть познайомитися із декоративною косметикою від PUPA (Італія), Catrice (Німеччина), Essence (Німеччина), та кремовою лінійкою від Skintsugi, Naobay (Іспанія), Mizon (Корея), Holika-Holika. Тим часом товарів для дому та побутової хімії покупці тут не зустрінуть.

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

«Це – формат для творчих експериментів та кохання для себе, де кожна клієнтка зможе зосередитися на собі і спробувати нові яскраві образи. EVA beauty lab має дві б'юті-зони: зону безкоштовного тестування шкіри обличчя і зону макіяжу»,— розповів регіональний директор Олена Сурмило.

За її словами, безпосередньо у EVA beauty lab покупці можуть пройти безкоштовну процедуру тестування шкіри обличчя і отримати рекомендації щодо подальшого догляду. Тестування проводять методом експрес-діагностики за допомогою німецького апарата PEN STATION PS100, який вимірює жирність шкіри і її зволоженість. Також консультант EVA за допомогою спеціальної камери обстежує стан пор шкіри. Процедура проходить з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм, фахівець працює в рукавичках, захисній масці та проводить діагностику шкіри обличчя на відстані витягнутої руки.

Визначивши тип шкіри і її стан, фахівець надає рекомендації щодо правильного догляду за шкірою, методів покращення її стану та правильного вибору косметичних засобів для догляду. Приємним бонусом буде купон на додаткову знижку 5% до всіх діючих акцій на засоби з догляду за обличчям. Варто сказати, що до Нового року Лінія магазинів EVA традиційно підготувала безліч знижок та подарунків в усіх категоріях товарів.

За попереднім записом у мобільному додатку EVA, клієнти також мають можливість безкоштовно скористатися послугами професійного візажиста та косметикою світових торгових марок. Під час роботи з візажистом вони дізнаються правила нанесення продуктів декоративної косметики, їхні переваги та відмінності, отримають індивідуальні рекомендації щодо вдалого підбору відтінків.

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

Записатися на консультацію до фахівця краси EVA beauty lab щодо тестування шкіри обличчя або макіяжу можна через мобільний додаток EVA, на сайті інтернет-магазину EVA або безпосередньо в магазині за допомогою планшета. Ця послуга є безкоштовною для власниць накопичувальних карток EVA.

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

«Ми подбали і про те, щоб у магазині було комфортно перебувати власне мамам. Щоби розважити дітей, поки мами піклуватимуться про свою зовнішність, облаштували дитячу зону», – зазначила Олена Сурмило.

Лабораторія краси: у Чернігові відкрився новий магазин EVA у форматі beauty lab

Щоби клієнтки отримували позитивні враження й новий досвід, у EVA beauty lab планують періодично проводити тематичні заходи, з дотриманням карантинних норм: відбуватимуться презентації нових колекцій декоративної косметики, у День бренду певної торгової марки декоративної косметики вся увага буде прикута до нього, зокрема, макіяжі проводитимуть саме цією косметикою. Також планують серію майстер-класів із візажу: візаж окремих зон обличчя, сезонні мейкапи, тематичні.

Простір краси EVA beauty lab чекає своїх відвідувачок щодня в ТЦ Hollywood за адресою вулиця 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В з 10:00 до 22:00 щоденно.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.12.2020