Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Київ запроваджує обмеження червоної зони карантину

У Києві з 1 листопада діятимуть обмеження червоної зони. Про це заявив на брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

На запровадження червоної зони у Києві були вимушені піти, оскільки ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. Крім того, збільшується кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки або штучної вентиляції легень.

Так, уже понад 50% ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, заповнені. А з киснем заповнені понад 63% ліжко-місць.

Обмеження червоної зони 2021 передбачають низку заборон, серед яких:

  • приймати відвідувачів у закладах громадського харчування;
  • працювати закладам готельної сфери;
  • відвідувати родиною та сторонніми особами установи і заклади соціального захисту;
  • робота спортзалів та фітнес-центрів;
  • проведення всіх масових заходів;
  • доступ відвідувачів до приміщень Центрів надання адмінпослуг, управлінь праці та соціального захисту населення, управлінь пенсійного фонду, за винятком деяких випадків;
  • громадський транспорт продовжує роботу в звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більш, як передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу.

Але всі вищезазначені обмеження червоної зони у Києві не будуть застосовуватися, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів/установ мають зелений Covid-сертифікат про повний курс вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус, який діє 72 год.

Із 18 жовтня до червоної зони епідемічної небезпеки через поширення коронавірусу перейшли чотири регіони. Йдеться про Запорізьку, Дніпропетровську, Донецьку та Одеську області.

Ще раніше, а саме 15 жовтня, до червоної зони епіднебезпеки потрапила Херсонська область. З 23 жовтня обмеження червоної зони запроваджують на території Сумської області.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-28 15:11:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин