Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Київ посилює контроль за дотриманнями умов жовтої зони: які заборони діють

У Києві посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів жовтої зони. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

— Із 23 вересня у всій країні запроваджено жовтий рівень епіднебезпеки. Як міська влада ми забезпечуємо посилений контроль за дотриманням обмежувальних заходів у столиці. Але маємо діяти і на випередження розповсюдження хвороби, аби уникнути локдауну та забезпечити функціонування міста у звичайному режимі. Для цього, зокрема, активізуємо процес вакцинації, – зазначив Микола Поворозник.

Він додав, що постійні пункти щеплень будуть розміщені у закладах освіти, а також будуть організовані виїзні мобільні вакцинальні сесії. До вакцинації запрошуватимуть не лише освітян, але й їхніх родичів та родичів тих, хто відвідує заклади освіти.

Відповідні рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Які заборони діють у Києві з 23 вересня?

  • масові заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м або понад дві третини місць;
  • діяльність кінотеатрів та закладів культури із наповненістю залів понад дві третини або 50% місць;
  • заповненість спортзалів і фітнес-центрів більше ніж одна особа на 10 кв. м;
  • робота закладів освіти, де менше 80% працівників мають жовтий або зелений сертифікат вакцинації;
  • розміщення відвідувачів кафе та ресторанів на відстані менш ніж 1,5 м між столами та більш як чотири особи за столом (без урахування дітей до 18 років);
  • діяльність хостелів.

Обмеження не застосовуються, якщо понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів (крім осіб до 18 років, – Ред.) мають жовтий або зелений Covid-сертифікат.

З 23 вересня заборонено: перебувати в громадських місцях, транспорті без одягнутих захисних масок; перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Більше про те, що передбачає жовта зона карантину, які заклади закриють і які є привілеї для вакцинованих – у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-23 16:34:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин