Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кива попросив у Путіна притулок і громадянство РФ

Екснардеп Верховної Ради від ОПЗЖ Ілля Кива, якого підозрюють у державній зраді, запросив у Путіна політичний притулок і громадянство Росії.

У зверненні екснардеп заявив, що вів в Україні “активну боротьбу з фашизмом”, за що на нього нібито з політичних мотивів завели низку кримінальних справ.

– Я дисциплінована, сильна людина, яка усвідомлює відповідальність за свої вчинки, готова стати в стрій Росії і продовжити боротьбу за інтереси наших братніх народів. Прошу дозволити надати мені політичний притулок і можливість бути громадянином Російської Федерації. Клянуся вірно виконувати покладені на мене зобов’язання, зміцнювати державні кордони та захищати Російську Федерацію як свою Батьківщину, – йдеться у документі.

15 березня Верховна Рада позбавила Іллю Киву мандата народного депутата. Раніше генпрокурорка Ірина Венедиктова оголосила йому про підозру.

Раніше Кива взяв участь в одному з пропагандистських шоу на росТБ і публічно закликав вище керівництво РФ до захоплення державної влади в Україні.

Серед іншого Кива пропонував фізично усунути Зеленського та публічно закликав до ведення агресивної війни на території нашої країни.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-21 21:52:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин