Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кишкова паличка перевищує норму у 500 разів: де найкраще купатись в Азовському морі


Кишкова паличка перевищує норму у 500 разів: де найкраще купатись в Азовському морі

Щодня пляжі Маріуполя відвідують тисячі людей попри заборону купатися через високу бактеріологічну забрудненість моря. Проби беруть щотижня. І останні показали перевищення норми кількості лактопозитивної кишкової палички майже у 500 разів.

Такі показники у лабораторії пов’язують зі спекою та застоєм води через відсутність вітру. Фахівці наголошують, що краще поки відмовитися від купання.

Втім, якщо спокуса зануритися переважить, то в жодному разі не ковтати воду та одразу прийняти душ. Але кишкова паличка українців не лякає і вони йдуть купатись у небезпечну водойму.

Тим часом за Маріуполем море чистіше. В лабораторії Мангушського району зазначають, що на 40 км Азовського узбережжя від Мелекиного до Урзуфа всі показники в нормі. На відміну від міста тут немає заплав та великої кількості каналізаційних стоків.

Зокрема, в Урзуфі зараз вода прозора та гаряча. Скупатися тут бажають тисячі відпочивальників з усієї країни.

Ціни на житло там коливаються від 150 грн до 1500 грн з людини за добу. Та і креветки та кукурудза там не дорогі. За морську жительку віддасте до 35 грн за 100 г, а за качан солодкого овочу всього 25 грн.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-17 19:34:42