Місто і регіон

Квітникарі КП “ВУКГ” продовжують працювати заради квітучого Ніжина

Що може бути прекрасніше і романтичніше, ніж квітники, що потопають в запашних обіймах прекрасних троянд, ніжних петуній, яскравих бегоній, чудових колеусів та пеларгоній, благородних цинерарій та патріотичних чорнобривців…

З ранньої весни й до пізньої осені на підпорядкованих комунальному підприємству “Виробниче управління комунального господарства ” міських територіях по утриманню зелених насаджень, працюють і дарують Ніжину всю цю красу працьовиті руки наших чарівних квітникарів на чолі з фахівцем із ландшафтного дизайну Наталею Довгаль. Кожного робочого дня їх можна побачити на вулицях, у парках і скверах міста старанно виконуючих свою відповідальну та благородну роботу.

Ця робота, в даний час, вкрай важлива, бо йде кровопролитна війна з російськими окупантами, всі люди знервовані, знаходяться постійно у стані стресу та глибоких переживань, а однією з “віддушин”, свого роду “ковтком свіжого повітря” для мешканців можуть слугувати яскраві та духмяні квітники.

Квітникарі всі свої сили кидають на усунення депресивного вигляду міста, забезпечення його благоустрою, а також чистоти та квітучості заради майбутньої Перемоги.

Не залишається поза увагою жодна локація у місті з зеленими зонами на вулицях, у парках, у скверах і навколо пам’ятників і меморіальних знаків. Працівники комунального підприємства “ВУКГ” прибирають квітники від сміття, проводять прополку від  бур’янів, постійно ведуть догляд за багаторічними рослинами, підсаджують нові, видаляють пошкоджені та сухостійні рослини.

Крім того, виконується комплексний догляд за існуючими та нещодавно висадженими декоративними газонами, що включає в себе регулярний полив, удобрення та підстриження їх з залученням спецзасобів малої механізації.

Unenizh.org.ua
2022-08-15 15:24:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин