Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Квітникарі КП “ВУКГ”: працюємо для процвітання Ніжина і Перемоги України!

Надворі  останній місяць весни – травень. Весна цього року в Україні наповнена кров’ю, болем, горем, обстрілами, бомбардуванням, масовими руйнуваннями та загибеллю наших відважних воїнів та мирного населення. Кожен житель України мріє про Перемогу над рашистськими окупантами та вносить свій посильний внесок заради найшвидшого її настання.

Так і працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” на чолі з начальником Володимиром Шпаком, щодня, всі свої сили кидають на усунення депресивного вигляду міста, забезпечення його благоустрою, а також чистоти та квітучості заради майбутньої Перемоги.

Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію в країні та Ніжині зокрема, працівниками підрозділу з утримання парків і скверів, озеленення територій та квітникарів КП «ВУКГ» на чолі з начальником підрозділу Ярославом Біланом та фахівцем з ландшафтного дизайну Наталією Довгаль ведуть активну, кропітку та важку роботу по озелененню міста, благоустрою зелених зон, облаштуванню клумб і квітників.

Не залишається поза увагою жодна локація у місті з зеленими зонами на центральних вулицях, у парках і скверах та навколо пам’ятників і меморіальних знаків. Працівники комунального підприємства “ВУКГ” прибирають квітники від сміття, проводять весняний догляд за багаторічними рослинами та висаджують нові, видаляють аварійні та сухостійні рослини. Крім того, виконується комплексний догляд за існуючими та нещодавно висадженими декоративними газонами, що включає в себе регулярний полив, удобрення та підстриження їх з залученням спецзасобів малої механізації.

Квітучий Ніжин заради Перемоги! Все буде Україна!

Unenizh.org.ua
2022-05-09 15:48:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин