Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Квіти – рідному Ніжину!

Справжній подарунок місту з багатовіковою історією, а також з нагоди свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні підготували чарівні працівниці з цеху озеленення міста на чолі з фахівцем з ландшафтного дизайну Наталею Довгаль.

Чудові, яскраві та ароматні квіти сьогодні будуть висаджені у підвісні вазони, розташовані на електричних опорах по вулиці Гоголя. Відтепер 56 ампельних петуній та сурфіній прикрашатимуть одну з центральних вулиць Ніжина, яку полюбляють як городяни, так і гості нашого славного міста.

Крім того, квітникарями комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» буде прикрашено квітники у сквері біля центрального корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Навколо пам`ятного знаку ніжинцям, які загинули у роки Німецько-радянської війни, буде висаджено близько 240 попелястих цинерарій та 300 червоних петуній.

На жаль, у Ніжині трапляються непоодинокі випадки крадіжок квітів, тому КП «ВУКГ» звертається до всіх небайдужих городян, які люблять та поважають своє місто. Шановні ніжинці! Будь ласка, уважно пильнуйте та захищайте майно своєї громади, а при виявленні злодія чи групи злодіїв негайно повідомляйте місцевим правоохоронцям про те, що вчиняється крадіжка. Враховуючи, що зараз майже в кожного є мобільний телефон з відеокамерою, по можливості знімайте відеоролики чи фотографуйте злочини, а ми із задоволенням «прославимо» місцевих вандалів.

Любіть своє рідне місто, бережіть його та поважайте!

Unenizh.org.ua
2021-05-07 17:30:04