Місто і регіон

Квартирне шахрайство дісталося й Ніжина

Квартирне шахрайство дісталося й НіжинаКвартирні шахраї, які зазвичай процвітають у великих містах, добралися вже й до нас. Як не потрапити на вудку шахраїв і що робити, коли все ж повівся на аферу?

Про це написали на сайті Земля і Воля.

Студентки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя поповнили бюджет квартирних шахраїв на тисячу гривень.

Аби убезпечити себе та своїх подружок від шахрайства, Тетяна Кулик попросила надіслати фотокопію паспорта хазяїв житла. Ті так і зробили. Після цього студентка перерахувала гроші на вказаний розрахунковий рахунок. Одначе вже наступного дня номер, за яким телефонували, не відповідав, сторінку в соціальній мережі «Viber» здавачі житла також оперативно видалили. Дівчата зрозуміли: їх «кинули».

Ошукані дівчата зателефонували на гарячу лінію банку, що їх обслуговує. Там повідомили, що кошти зняли одразу. Що робити далі – студентки не знали.

Зрештою, добрі друзі порадили Тетяні все ж звернутися до поліції. Ошукана шахраями студентка написала заяву і чекає відповіді.

Як пояснив начальник сектору зв’язків з громадськістю Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Сергій Бриль, випадки квартирного шахрайства для Чернігівщини не є характерними. За його словами, вони більше притаманні для великих міст.

Квартирне шахрайство дісталося й НіжинаЗа словами правоохоронця, найбільш поширеними є випадки шахрайства в Інтернеті та телефонного шахрайства. Тільки за минулий рік на території Чернігівщини їх зареєстровано понад декілька сотень. Зазвичай цією «роботою» займаються особи, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Тож правоохоронці рекомендують добре перевірити інформацію про людину, перш ніж розраховуватися з нею грошима.

Джерело: Уездные новости
11.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: