Україна і світ

Кузьмін: ДБР зобов’язали відкрити справу проти прес-секретаря ГПУ Сарган

Кузьмін: ДБР зобов'язали відкрити справу проти прес-секретаря ГПУ Сарган

Слідчий суддя Шевченківського районного суду Києва зобов’язав Державне бюро порушити кримінальну справу проти прес-секретаря Генеральної прокуратури Лариси Сарган з-за незаконного поширення його персональних даних. Про це повідомив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Джерело: 112.ua

“Суд зобов’язав ДБР порушити кримінальну справу проти прес-секретаря ГПУ Сарган. Друзі, пам’ятаєте, як відразу після моєї реєстрації кандидатом в депутати, прес-секретар генпрокурора заявила, що при першому ж моєму публічній появі я буду негайно затримано генпрокуратурою. Спеціально для неадекватною бабусі повідомляю, що я вже давно публічний”, — написав він.

Також, за словами Кузьміна, раніше він особисто звернувся з заявою про своєму публічному появі до представника МВС, до слідчого судді й слідчого, який веде його справу і зазначив, що його “досі не затримали і не наділи наручники”.

Крім того, Кузьмін заявив, що у нього є інформація про те, що “бабуся з наказом генпрокурора очолила тіньовий штаб з його дискредитації у ЗМІ”. 

Крім цього, Кузьмін опублікував ухвала слідчого судді про порушення кримінальної справи проти Сарган. За його словами, її можуть притягнути до кримінальної відповідальності за незаконне розповсюдження персональних даних.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua