Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Купити наметів на 500 тис. грн – фіналісти конкурсу Наша громада про плани в разі перемоги


Купити наметів на 500 тис. грн – фіналісти конкурсу Наша громада про плани в разі перемоги

Фіналісти конкурсу Наша громада із Веснянської громади Миколаївської області хочуть придбати за 500 тис. грн від USAID намети й обладнання для кемпінгу Степові соколи.

Постійний майданчик для наметів веснянці облаштують власними силами й коштом.

Кемпінг стане місцем, де навчатимуть, патріотично виховуватимуть та загартовуватимуть молодь громади.

Крім того, діти з табору Степові соколи допоможуть створити ще один парк у селі, очистити від сміття та облаштувати туристичні об’єкти.

За словами автора проекту Степові соколи, вчителя, ветерана АТО Сергія Гуссіді, на місці наметового еколого-патріотичного табору встановлять спортивний майданчик, намети між ялинками, гойдалки, тарзанки, мотузковий парк, туалети й рукомийники.

Із цією ідеєю Веснянська громада дійшла до фіналу всеукраїнського конкурсу Наша громада за програмою USAID Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE).

– Хочеться, щоб проект був масовий, щоб залучали дітей не лише з нашої школи, але й із громади, – говорить директор Зеленоярської школи Юрій Зарванський.

Чотири роки тому у Веснянську громаду об’єднались шість сіл, різних за рівнем доходів і розвитку. Та в усіх не було навіть де прогулятися ввечері.

Тепер у центрі кожного села облаштовують парки й сквери. На автобусних зупинках – електронні табло. Красивий і комфортний простір згуртував людей.

Жителі громади придбали трактор та екскаватор для відновлення в селах водопровідної мережі.

Створили та обладнали сучасною апаратурою центр медично-санітарної допомоги, відремонтували дитсадок, а також відкрили інклюзивно-ресурсний центр для реабілітації дітей.

А ще в громаді створюють цікавий маршрут для мандрівників.

Фото: Depositphotos

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-20 01:13:44