Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Кулеба назвав дату проведення саміту Кримської платформи

Саміт Кримської платформи відбудеться в травні 2021 року в Києві.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

– Я сьогодні вже можу повідомити офіційно, що остаточно ухвалено рішення, що саміт Кримської платформи відбудеться в травні в 2021 році, – сказав очільник відомства.

Кримська платформа працюватиме на кількох рівнях. Перший – найвищий політичний рівень, до якого долучаться глави іноземних держав та урядів.

Другий – рівень очільників зовнішньополітичних відомств та міністрів оборони. Третій – міжпарламентський рівень. І четвертий – рівень неурядових експертів.

До роботи платформи також планують залучити експертів: представників громадських організацій, аналітичних та дослідницьких центрів, академічних установ.

Як відбулась анексія Криму

16 березня 2014 року на території українського Криму відбувся невизнаний міжнародною спільнотою так званий “референдум” про статус півострова.

Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про “включення Криму до складу РФ”. Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський Союз, Сполучені Штати та жодна цивілізована країна не визнали результати голосування на так званому “референдумі” та запровадили санкції проти Росії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-05 11:30:03