Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Куди піти на День Незалежності – всі цікаві святкові локації Києва

Головна концепція відзначення 30-ої річниці Дня Незалежності України – Ти у мене єдина, під час якої відбудеться багато концертних заходів.

Про це на форумі Ukraine 30 заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. За словами політика, урочисті заходи відбудуться на території всієї країни. Вони заплановані не лише на 22-24 серпня, але і в інші дні до кінця року.

— Слоган Ти у мене єдина – це не просто звернення до країни, а і до квітки (цьогорічного символа Дня Незалежності, – Ред.) та нації. Квітка уособлює в собі не лише історію, орнамент, який використовувався у петриківських розписах, а й прагнення до єднання того, яким ми бачимо майбутнє України та наші сподівання щодо неї, – зазначив політик.

Заходи до Дня Незалежності у Києві

20-21 серпня на площі біля Національного музею історії України у Києві – фестиваль народних художніх промислів Український бренд: Etnika.

Його мета – демонстрація витворів народних художніх промислів, майстер-класи з майстрами та амбасадорами (співаками, спортсменами та артистами), тематичні інсталяції та фотозони.

22 серпня на Михайлівській площі – фестиваль Ковчег Україна: десять століть української музики в одному концерті. На ньому прозвучать найкращі шедеври української спадщини – давні духові наспіви, знаменний розспів Києво-Печерської Лаври, шедеври українського бароко та інше. Співачка і головний диригент концерту – зірка світової класичної сцени Оксана Линів.

У вигляді колаборації на цей концерт долучаться українські зірки – Аліна Паш, Юлія Саніна (солістка гурту The Hardkiss), Джамала, Святослав Вакарчук та інші.

22-24 серпня у Національному музеї архітектури та побуті в Пирогові – фестиваль Мандруй Україною, на якому представлять виставку туристичних маршрутів нашої країни. На заході заплановано: безкоштовні майстер-класи НХП, фотозони, дитячі зони з іграми та аніматорами, дегустації та смачна їжа.

Інші проекти до Дня Незалежності України

Раритети Української козацької держави – Гетьманщини XVII – XVIII століття. На виставці представлять оригінал латиномовної версії Конституції Пилика Орлика з Національного архіву Швеції, Булаву гетьмана з Міської бібліотека Лінчопіна.

Також українці зможуть побачити мощехранительницю, більше відому під назвою Клейнод Гетьмана Івана Мазепи з Орденської комори Офісу президента та два оригінали Універсалів з Інституту рукопису Національного бібліотеки імені Вернадського.

Вже працює виставка Пектораль. Знахідка століття. У центрі заходу – оригінал Пекторалі, знайдений у похованні скіфського очільника. Вона триває з 30 липня до 31 жовтня у Музеї історичних коштовностей України.

Крім того, відбудеться Мобільний форум сучасного мистецтва, який відбуватиметься за певним графіком у різних куточках України.

Йдеться про круїзну мобільну конференцію, яка відбудеться у потязі ГогольTrain, що протягом 30 днів курсуватиме у різно-направлені регіони країни.

З 19 серпня відбудеться Серія музично-мистецьких акцій просто неба із мультимедійним супроводом.

Це два концерти, присвячені святкуванню 30-річчя Дня Незалежності України, що поєднують шедеври класики з яскравим сучасним мультимедійним супроводом. Соло фортепіано та художня концепція Олексія Ботвінова, створення унікальних авторських відеоінсталяцій від VJ Videomatics.

Доповнюється…

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-02 15:31:12