Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Куди переїхав перший поверх головного корпусу Ніжинської міської лікарні?


З метою капітального ремонту перший поверх головного корпусу Ніжинської міської лікарні повністю відселений. Про це на щотижневій оперативній нараді розповів генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко.


Повідомляє mynizhyn.com.

На даний час приймальне відділеня розташоване у холі педіатричного відділення, терапевтичне відділення переміщене також у педіатричне відділення, кардіологія зараз знаходиться на території травматологічного відділення, а хірургія №1 перебуває у корпусі хірургії №2 (у минулому – це корпус онкологічного відділення).

Нагадаємо, що вже зовсім скоро у Ніжинській лікарні розпочнеться велике будівництво сучасного приймального відділення. Раніше ми писали: Вперше за 65 років на лікарню у Ніжині чекає Велике будівництво

Зараз у міській лікарні допомога населенню надається в повному обсязі, це стосується екстреної та невідкладної медичної допомоги. Планове лікування здійснюється тільки в екстрених випадках про значному погіршенні загального стану здоров’я.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com