Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Куба починає випробування власних Covid-вакцин на підлітках

На Кубі розпочинають випробування двох вакцин власного виробництва на дітях та підлітках. Про це повідомив Кубинський Центр державного контролю за ліками, обладнанням та медичними приладами (CECMED).

 – Метою випробування є оцінка реактогенності, безпеки та імуногенності вакцин-кандидатів Soberana 02 і Soberana Plus, застосовуваних у двох і одній дозі (відповідно), – повідомляють у  CECMED. – Йдеться про препарати проти коронавірусу, розроблених в Інституті ім. Фінлі.

Спочатку щеплення отримають діти та молодь від 12 до 18 років, а пізніше — діти від 3 до 11 років.

Останнім часом на острові почала зростати кількість дітей та підлітків, заражених коронавірусом. Більшість дітей переносять коронавірусну інфекцію в легкій формі, але кубинські медики стурбовані непередбачуваними наслідками, які може спричинити Covid-19.

Тисячі дорослих громадян Куби уже отримали щеплення Soberana 02 і Soberana Plus, ці препарати виявились безпечними та добре переносилися вакцинованими. Всього на Кубі розроблено п’ять вакцин від коронавірусу.

У США дозволили не носити маски на відкритих майданчиках аеропортів та вокзалів. Таке рішення 10 червня ухвалив Американський центр з контролю та профілактики захворювань через менший ризик поширення хвороби просто неба.

Джерело: Granma

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-11 13:45:33