Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

КСУ визнав незаконним призначення Ситника главою НАБУ (ДОКУМЕНТ)

Конституційний суд України оприлюднив рішення, яким визнає неконституційним указ від 16 квітня 2015 року про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

– Визнати таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), указ президента України Про призначення А. Ситника директором НАБУ від 16 квітня 2015 року №218/2015, – йдеться документі.

Указ про призначення Артема Ситника втрачає чинність з дня ухвалення судом цього рішення. Воно  є обов’язковим, остаточним і не може бути оскаржене.

Рішення Конституційного суду by Віта Гірко on Scribd

Конституційний суд України дійшов висновку, що призначення президентом України керівника органу, який за своїми повноваженнями функціонально належить до органу виконавчої влади, порушує функціональний розподіл влади, тому указ суперечить вимогам ч. 4 ст. 5, ст. 6, ч. 2 ст. 19, пункту 9² ст. 116 Конституції України.

Тому, призначивши директора НАБУ, глава держави вийшов за межі своїх конституційних повноважень і порушив процедуру заборони узурпації державної влади.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-28 20:33:51