Україна і світ

Ксенія Симонова заявляє, що організатори зіпсували номер Молдови на Євробаченні-2019

Виступ відбудеться під час другого півфіналу конкурсу 16 травня

Джерело: 112.ua

Ксенія Симонова заявляє, що організатори зіпсували номер Молдови на Євробаченні-2019

Українська художниця Ксенія Симонова, анімація якої буде супроводжувати виступ учасниці від Молдови Анни Одобеску у другому півфіналі Євробачення-2019, заявляє, що організатори зіпсували номер жахливою зйомкою і монтажем.

Про це Симонова, яка є постановником номеру, написала на своїй сторінці в Facebook. За її словами про проблеми не раз повідомлялося організатором, які обіцяли все виправити, але так цього і не зробили.

“З першої репетиції ми жодного разу і близько не побачили зйомки нашого сценарію повністю узгодженого і схваленого командою Євробачення. Кожен раз перед нами вибачалися, клялися, що зрозуміли нас на 100% і все виправлять. Але кожна наступна репетиція була гірше попередньої по зйомці (і світлу). Після репетиції всього концерта і за кілька годин до суддівського перегляду наше шоу було вбито жахливою зйомкою і монтажем, від яких в шоці було й саме керівництво Євробачення. Представник їхньої команди зізнався, що сталася помилка, але “вони все виправлять”. Пройти або не пройти у фінал – хотілося зробити це в чесному бою, а не з убитим зйомкою номером”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що на сьогоднішній день, 16 травня, нічого не виправлено, а виступ має відбутися вже ввечері.

Як повідомлялося раніше, під час виконання пісні про кохання Stay, на задньому плані глядачі побачать дивовижну історію, але на цей раз з використанням штучного снігу, а не піску.

Нагадаємо, 16 травня відбудеться другий півфінал Євробачення-2019, на сцену якого вийдуть 18 учасників – вже сталі відомі подробиці майбутнього шоу.

Також, букмекери дали прогноз на другий півфінал конкурсу.

Джерело: www.112.ua