Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ксенія Мішина дала інтерв’ю російською мовою та нарвалася на хейт

Українська акторка Ксенія Мішина потрапила у мовний скандал. Вона дала інтерв’ю російською мовою для подкасту свого фітнес-тренера Сергія Пилькевича.

Ксенія Мішина опинилася у центрі мовного скандалу

Скандальне інтерв’ю з акторкою вийшло на російськомовному YouTube-каналі Сергія Пилькевича, де заголовки та описи до відео написані англійською мовою.

У подкасті, запис якого проходив на Балі, Мішина розповіла про свою “трансформацію” та поділилась “секретами досвіду, що змінив її життя”,

Зараз дивляться

Користувачі мережі обурилися вибором мови спілкування двох українців, на Батьківщині яких триває війна з Росією. Особливо гостро цю ситуацію сприйняли через те, що Мішина є ведучою “найпатріотичнішого шоу країни” – Я люблю Україну.

Реакція мережі на інтерв’ю Ксенії Мішиної

Після хвилі хейту Мішина та Пилькевич закрили коментарі на особистих сторінках в Instagram, а також під інтерв’ю на YouTube-каналі Bodymaker. Попри це, у мережі продовжують обговорювати скандальний подкаст.

  • Ксенія Мішина пізнала дзен десь на островах і раптово відняло українську мову, тому інтерв’ю кацапською.
  • Ніколи не мав ілюзій щодо цієї пані, тому не шокований і не здивований.
  • Це просто трансформація.
  • Сьогодні ти ведуча шоу Я люблю Україну, а завтра записуєш подкаст на Балі російською.
  • Вважаю, що більшість новоукраїномовних сєлєб просто притворялись і зараз прощупують, наскільки аудиторія сприйме їхню москворотість. Мені прикро.
  • Вона дуже специфічна і ліцемірна людина. Кажу як людина, яка мала з нею справу, – пишуть користувачі мережі у Twitter.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 10:53:28