Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Криза з піском у Чернігові: причетних хочуть «увічнити» на табличках

Криза з піском у Чернігові: причетних хочуть «увічнити» на табличках

Прізвища тих, хто спричинив нестачу піску у місті над Десною, з`являться на спеціальних табличках.

Таку обіцянку дав мер Чернігова Владислав Атрошенко сьогодні, 7 вересня, на розширеній нараді у міській раді.

Він звернувся до керівників поліції, прокуратури, облдержадміністрації та інших чиновників, причетних до кризи з піском.

«Саме ваші дії або бездіяльність призводять до зриву планових ремонтних робіт. Незалатана вулиця Київська, ямки, які полишаються… Ми зробимо таблички, я своїм коштом виготовлю, що це ваша особиста відповідальність. Ви живете в цьому місті і будете звітувати перед людьми. Що ви мали на увазі, коли ціле літо зупиняли пісок, арештовували комунальний автотранспорт? Яка мета вами ставилася – навести порядок з піском чи призвести до повного безладу і зупинки економіки? Кілька місяців не може працювати будівельна галузь. Такого ще не було. І за це треба нести відповідальність», – зазначив Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, кампанія боротьби із «чорними» заготівельниками піску спричинила його нестачу влітку. Будівельники вимушено призупинили заплановані роботи у Чернігові. Чимала частина вулиці Київської нині нагадує місячний ландшафт або військовий полігон – розрита дорога, купи сміття …

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.09.2021

Залишити відповідь