Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Крим – це Україна. Велика Британія засудила перепис населення на півострові

Посольство Великої Британії в Україні засудило ініційований Російською Федерацією перепис населення на окупованому півострові Крим.

Дипломатичне представництво Великої Британії заявило, що плани Росії не скасовують того факту, що Крим – це Україна. Відповідне повідомлення опублікували на сторінці посольства у соцмережах

– Ми підтверджуємо нашу непохитну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, – йдеться у зверненні.

Всеросійський перепис населення триває з 15 жовтня до 14 листопада, також процедуру вирішили провести на тимчасово окупованих територіях АР Крим та Сімферополя.

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародну спільноту засудити перепис населення у Криму та не визнавати його законність. У МЗС наголосили, що так званий референдум 2014 року не має юридичної сили. Тому немає підстав для проведення перепису населення у Криму як частини всеросійського перепису.

Низка країн також виступила з критикою ініціативи РФ та назвала її неправомірною. Дії Росії засудили США, Литва, Латвія, Норвегія, Європейський Союз.

У ЄС заявили, що таким чином Кремль хоче зробити законним незаконну анексію півострова та ще більше підірвати суверенітет України. Також Євросоюз розкритикував призовну кампанію у Криму, яку російська влада розпочала 1 жовтня.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-19 19:26:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин