Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кружит, Гуси, Bitanga: топ пісень незалежної України від Jerry Heil

Українська співачка, автор хітів та ведуча бекстейдж-шоу Україна має талант на СТБ Jerry Heil в ексклюзивному коментарі Фактам ICTV назвала свій топ пісень незалежної України.

Першим у списку Jerry Heil виявився трек Кружит – Дмитра Монатика.


Другим треком співачка назвала свій – Охрана, отмєна.

– Перший час мені було дивно, що це мій продукт. Потім я звиклася з думкою та прийняла це, – сказала виконавиця.


Також Jerry Heil подобаються пісні Wellboy – Гуси, Alina Pash – Bitanga.Крім того, співачка порадила послухати таких виконавців як Kalush і Krechet.Також Jerry Heil зізналася, що в майбутньому на її шанувальників чекає дует, однак ім’я виконавця вона розкривати поки не стала.

Крім того, Jerry Heil рекомендує слухати все, що пов’язано з американським співаком Чарлі Путом, оскільки вважає його надзвичайно обдарованим музикантом.


– Я б дуже хотіла заспівати дуетом із Чарлі Путом. Але спочатку з ним треба познайомитися. Іноді мені здається, що це головна мета переїзду в Америку, – жартує артистка.

Раніше Jerry Heil пояснила, чому переїжджає в США. Виконавиця зізналася, що її мрія – кар’єра композитора. Переїзд в Америку та навчання в Berklee College of Music може допомогти їй в цьому.

Виконавиця зазначила, що хоче отримати досвід, щоб потім зробити внесок в українську культуру. Крім того, освіта в Україні Jerry Heil перестала цікавити.

Фото: Jerry Heil


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-09 23:07:01