Україна і світ

Кривоніс розповів про цілі ліквідації “Укроборонпрому”

Джерело : www.112.ua

З відкритих джерел

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що замість “Укроборонпрому” після його ліквідації буде створено новий державний орган. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

“>

Він висловив упевненість, що реформа дозволить знизити корупційні ризики в ОПК, а також ліквідує велику кількість існуючих фірм-“прокладок”.

Також Кривоніс нагадав, що “Укроборонпром” був створений з ініціативи екс-президента України Віктора Януковича “для більш простого контролю за всіма фінансовими потоками, які йшли через підприємства ОПК”. Саме тому необхідно “знищити стару систему управління”, в той час як підприємства, які працюють прозоро і ефективно, продовжать існувати.

Крім того, Кривоніс підкреслив, що законопроект про ліквідацію “Укроборонпрому” передбачає підвищення рівня прозорості державного оборонного замовлення.

Учора у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 10248, який передбачає ліквідацію ДК “>

Як повідомлялося, 25 лютого команда журналістських розслідувань Bihus.Info (програма “>, в якому стверджується, що Ігор Гладковський, син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою через фірми-“прокладки” постачали оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними вдвічі-вчетверо цінами.

26 лютого перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський припинив свої повноваження і закликав правоохоронців перевірити оприлюднені факти про незаконні оборудки при закупівлі в армії.

4 березня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 11:45:09

Close