Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Критична ситуація: на Львівщині лікують Covid-пацієнтів з Івано-Франківська

У Львівській області третю добу місцеві лікарні приймають Covid-пацієнтів з Івано-Франківської області через критичну ситуацію з розповсюдженням коронавірусу.

Пацієнт з коронавірусом

На лікування вже прийняли семеро пацієнтів, які хворіють на коронавірус. У всіх пацієнтів стан середньої важкості та жоден з них не перебуває у реанімації. Серед них п’ятеро людей з Надвірнянського району, один з міста Івано-Франківськ та один з Івано-Франківського району.

Ще троє пацієнтів прямують з Прикарпаття до Львівської області. Усіх хворих направили до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, який розташований у місті Винники.

Через критичний стан справ в Івано-Франківській області посилили протиепідемічні обмеження до червоного рівня карантинної зони. В Україні залишається напружена ситуація з розповсюдження коронавірусної інфекції.

Вакцинація в Україні

Україна має отримати перше постачання вакцини від коронавірусу наприкінці цього тижня або на початку наступного. Міністерство охорони здоров’я активно готується до майбутньої імунізації населення.

В Україні вже створили сайт про інформацію щодо вакцинації від Covid-19. На платформі можна знайти інформацію про етапи щеплення, основні групи людей, яких вакцинуватимуть, та про те, хто може вакцинуватися безкоштовно.

Джерело: Прес-служба ЛОДА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-17 19:22:04