Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Криклій добре розуміє, як та куди повинна розвиватися його галузь – Фесенко

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій – один з небагатьох членів Кабінету міністрів, які розуміють, що вони роблять, та показують результати.

Володимир Фесенко

Про це за підсумками виступу глави МІУ на Форумі Україна – 30. Інфраструктура заявив на своїй сторінці в Facebook політолог та керівник Центру політичного аналізу Пента Володимир Фесенко.

— Мені в цьому випадку найцікавіший феномен самого міністра – Владислава Криклія, тим паче на тлі чуток та обговорень про можливість відставок окремих міністрів і навіть всього уряду загалом. Після новорічних свят – це одна з найбільш довгограйних тем, – написав Володимир Фесенко.

За його словами, інтриги, а також інформаційні атаки спостерігаються і проти Владислава Криклія, оскільки є чимало охочих поживитися ласим шматочком його відомства.

— Але Владислав Криклій – один з небагатьох членів уряду, який зберіг свою посаду після відставки попереднього Прем’єра – Гончарука. І мені видається, що у нього непогані шанси продовжити свою роботу в Кабміні у випадку можливих кадрових змін у його складі, – зазначив Фесенко.

Також політолог Володимир Фесенко пояснив, чому так вважає.

– Звичайно, у Криклія немає такої політичної могутності й впливу, як в Арсена Авакова, який через кілька днів відсвяткує сьому річницю своєї роботи на посаді міністра внутрішніх справ.

Однак, схоже, що міністр інфраструктури заробив репутацію однієї з небагатьох надійних “робочих конячок” в уряді, які впевнено роблять свою роботу, та ще без зайвого шуму і скандалів. А Президент Зеленський дуже цінує ефективних і надійних виконавців. А таких зараз, на жаль, не дуже багато, зокрема в Кабміні Шмигаля, – підкреслив політолог.

На думку Фесенка, виступ Криклія на Форумі Україна – 30 показав, що міністр добре розуміє, як та куди повинна розвиватися його галузь.

– Що не менш важливо, у нього є конкретні результати, на відміну від низки його колег з уряду. Очевидно, що інфраструктура нашої країни потребує технічної та економічної модернізації, – розповів політолог.

За його словами, керівництво країни та міністр інфраструктури бачать розв’язання цієї проблеми у залученні іноземних інвестицій, приватизації низки об’єктів інфраструктури та передачі деяких з них в концесію. Природно, не всім така стратегія розвитку галузі подобається, але міжнародний досвід знає чимало успішних прикладів таких дій.

– Судячи з роботи Владислава Криклія, він вміє не тільки обіцяти, а й робити. Власне, в цьому і полягає секрет політичного виживання для нинішніх міністрів – демонстрація конкретних успішних результатів своєї роботи та чіткого розуміння стратегії розвитку своєї галузі, – резюмував Володимир Фесенко.

Єдиний квиток для різних видів транспорту

У 2021 році в Україні з’явиться єдиний цифровий квиток, який можна буде використовувати на різних видах транспорту. Про такі плани повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час форуму Україна 30. Інфраструктура.

За його словами, одним з цифрових рішень, над якими вже працюють, є проект єдиного цифрового квитка. Йдеться про інтермодальні пасажирські перевезення, коли єдиний квиток можна буде використовувати на різних видах транспорту. Таким чином хочуть об’єднати залізничні, автобусні, авіаперевезення та міський транспорт в одну єдину систему.

Фото: Володимир Фесенко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-24 16:23:24