Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Кричу»: в Чернігові презентували короткометражку про екологію

Короткометражний фільм про важливість захисту екології презентували в Чернігові. Ролик створений у межах соціального проєкту «Кричу». Це вже третя відеоробота, знята чернігівськими митцями для пропагування свідомого ставлення до довкілля.

«Дуже хвилює екологія, тому ми в чернігівському форматі зняли тему так, як ми бачимо. Ведуться перемовини з телебаченням. Це не політичне, не рекламне, це суто соціальний проєкт. Третій ролик ми зробили з англійськими цифрами і плануємо подавати цю короткометражку на міжнародний конкурс. Ініціатором проєкту став Сергій Гривко», – Олена Рогова, режисер та співавтор проекту.

«Це наш проєкт із Оленою Роговою. Це вже третій ролик. Про природу, екологію, захист. Це реальна проблема – забруднення навколишнього середовища. Люди знищують природу. Проєкт називається «Кричу». Перші два ролики: про соціальну відповідальність щодо сім’ї. Другий ролик – «Чому янголи мовчать»?! Сонячні діти», – Сергій Гривко, ініціатор проєкту.

Надалі в межах проєкту «Кричу» заплановані зйомки короткометражних роликів на різні злободенні теми: ставлення людей до тварин, підліткові баталії, патріотизм і життя після 50-ти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

07.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова