Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кремль пошле на війну проти України дітей з Юнармії – розвідка

Керівництво Кремля розглядає можливість залучення до війни проти України неповнолітніх громадян РФ. У такий спосіб хочуть поповнити лави загарбницької армії через брак живої сили.

Про це повідомляє Головне управління розвідки України, посилаючись на наказ Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху Юнармія до проведення “спеціальної операції на території України”, який підписав міністр оборони РФ Шойгу.

У документі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву віком 17-18 років для залучення до бойових дій у складі загарбницької армії.

Вище воєнне керівництво РФ має надати пропозиції щодо проведення підготовки зазначеного особового складу в найкоротші терміни. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління збройних сил РФ Геннадія Жидко.

Кремль пошле на війну проти України дітей з Юнармії – розвідка / 3 фотографии

Юнармія – російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вона вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років.

У Головному управіллін розвідки нагадують, що до аналогічних дій вдавалася нацистська Німеччина під час Другої світової війни.

Із 1943 року учні старших класів в підрозділах Гітлер’югенду залучалися до служби в зенітно-артилерійських частинах. А з вересня 1944 по січень 1945 року на службу в гітлерівську армію було залучено 150 тис. неповнолітніх дівчат.

Джерело: Головне управління розвідки

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-20 15:14:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин