Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кремль перекидає в Україну бойовиків для ліквідації Зеленського і Шмигаля – розвідка

Кремль продовжує перекидати до України групи бойовиків для ліквідації вищого військово-політичного керівництва нашої держави.

Такі дані оприлюднили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією української розвідки, в Україну сьогодні почали прибувати нові групи бойовиків, що пов’язані з Євгеном Пригожиним – наближеним до Володимира Путіна пропагандистом та власником ПВК Ліга (Вагнер).

РФ перекидає бойовиків в Україну для виконання ключового завдання: ліквідації вищого українського керівництва.

– Путін особисто віддав наказ на проведення чергових атак одній з небагатьох довірених осіб. Усі попередні спроби закінчились провалом та ліквідацією терористів, – наголосили в розвідці.

У відомстві уточнили, що Кремль визначив як ключові “мішені” для своїх найманців ліквідацію: президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу президента Андрія Єрмака та прем’єра Дениса Шмигаля.

Таким чином ворог, не досягнувши поставлених задач під час воєнних дій в Україні, пробує дестабілізувати роботу української влади, деморалізувати українське суспільство, порушити координацію руху опору та загальмувати міжнародну взаємодію України.

– Організація замахів на перших осіб нашої держави є частиною стратегії окупантів. Зазначаємо: українській армії, спецслужбам та правоохоронним органам добре відомі плани Кремля. Ми готові до відпору агресору як на фронті, так і в тилу. Жодні терористичні атаки не матимуть успіху, – зазначили в розвідці.

Джерело: ГУР Міністерства оборони України

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-20 16:35:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин