Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Крематорії працювали без упину: окупанти під Черніговом палили тіла своїх солдатів

Крематорії працювали без упину: окупанти під Черніговом палили тіла своїх солдатів

Російські окупанти в період окупації Чернігівщини не тільки мародерили, катували та вбивали українців. Вони ще й масово спалювали трупи своїх же солдат. Для цього в область було привезено мобільні крематорії, які, за словами місцевих, працювали безупину.

Наразі українські захисники знаходять тіла лише тих окупантів, які загинули під час панічної втечі путінських військ з Чернігівщини. Про це повідомили у Генеральному Штабі ЗС України.

Там показали відео Військового телебачення України, присвячене битві за Чернігівщину. Досліджуючи хронологію боїв починаючи з 4 ранку 24 лютого і перших ракет та бомб, що впали на територію області і закінчуючи звільненням області від загарбників, журналісти розповідають і про те, як вороги обходилися з власними ж загиблими.

“Своих не бросаем”, саме цей лозунг щодня лунає з каналів РФ. Але кількість мобільних крематоріїв поблизу Чернігова, в яких “своіх нє бросалі” каже про інше”, – констатує кореспондент Військового телебачення України.

За словами генерал-майора Віктора Ніколюка, який брав участь в обороні Чернігова, наразі українські воїни знаходять не так і багато тіл вбитих окупантів.

“Знаходимо ми їхні трупи. Але небагато. Тому що, як нам розповідають місцеві, у ближніх селах були мобільні крематорії, які працювали. Тобто вони спалювали своїх загиблих. Вже в подальшому, під час втечі панічної, те, що вони не встигали… Тих ми знаходимо. Є такі факти”, – зазначив Ніколюк.

11.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин