Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Крейсер Москва потонув – Міноборони РФ

Флагман російського Чорноморського флоту РФ, ракетний крейсер “Москва” остаточно затонув.

Інформацію, із посиланням на Міноборони Росії, підтвердило російське держінформагентство РИА-Новости.

За цими даними, ракетний крейсер потонув під час буксирування до порту “внаслідок шторму”.

Цьому, ще ввечері 13 квітня, передували повідомлення української сторони, що в корабель влучила протикорабельна крилата ракета Р-360 “Нептун” українського виробництва. Після цього були повідомлення про пожежу на кораблі, яку згодом підтвердили державні російські ЗМІ, хоч і заявляли, що вона сталась унаслідок детонації боєзапасу на крейсері.

Втім у повідомленні російського інформагентства про затоплення судна йдеться про “пошкодження корпуса”, які нібито були завдані вже зазначеною пожежею.

Перед цим Державне підприємство КБ “Луч” повідомило, що влучання двох ракет Р-360 “Нептун” по флагману Чорноморського флоту Російської Федерації ракетному крейсеру “Москва” були настільки нищівними, що цього разу офіційні російські інформаційні джерела були вимушені визнати втрату власного корабля.

У КБ “Луч” нагадали, що прийняття на озброєння та виконання серійного замовлення на комплекс 360МЦ “Нептун” є результатом кропіткої праці робітників держпідприємства та підприємств-субпідрядників.

– Влучний залп по флагману ворожого флоту – найвища нагорода та визнання нашої праці, – йдеться у повідомленні.

14 квітня американський телеканал CNN із посиланням на Пентагон повідомляло, що російські кораблі, які були на півночі Чорного моря у районі крейсера Москва, відійшли на південь – якомога далі від берега України.

Джерело: КБ “Луч”

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-15 02:24:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин