Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Кредит на рік до 30000 гривень від Amigo

Кредит на рік до 30000 гривень від Amigo

Аміго — це нова компанія, яка увірвалася на кредитний ринок України з унікальною пропозицією! Ставши її клієнтом, можна отримати в борг до 30 000 гривень терміном до 360 днів. Виходить, що користуватися позикою можна практично цілий рік! Гроші видаються онлайн на картку банку, що дуже швидко і зручно.

Умови Аміго: про що потрібно знати перед подачею заявки?

Компанія Amigo пропонує прозорі і доступні умови кредитування:

  • сума: від 3000 до 30 000 гривень;

  • валюта: UAH;

  • термін: від 90 до 360 днів;

  • погашення: щомісячні платежі;

  • документи: паспорт, ІПН.

Перед подачею заявки потрібно знати, що Аміго видає кредити тільки повнолітнім громадянам. Реєстрація в Україні — обов'язкова.

Вимоги до клієнтів у новій компанії лояльні. Отримати кредит на рік від Amigo можна навіть без стабільного доходу і офіційного працевлаштування. Довідка з роботи не вимагається! Ще компанія з розумінням ставиться до позичальників з поганою кредитною історією і дає їм шанс виправитися.

У Аміго ви знайдете кредити для бізнесу, для студентів і фрілансерів, для жінок в декреті, військовослужбовців, переселенців. Щоб підвищити шанси на схвалення заявки, потрібно чесно відповідати на питання анкети і дотримуватися правил компанії. Наприклад, позичальник повинен знати, що отримати кредит можна тільки на свою карту і за своїми документами.

Як отримати 30 тисяч на рік від Аміго?

На оформлення Amigo-кредиту у вас піде від сили 15 хвилин. Повторну позику можна буде отримати ще швидше: всі дані будуть зберігатися в особистому кабінеті і вам не доведеться вводити їх заново.

Для початку, щоб отримати довгострокову позику, потрібно перейти сайт компанії та вказати суму і термін. Поставивши курсор на потрібні позначки, ви відразу ж зможете побачити розмір щомісячного платежу. Далі потрібно заповнити онлайн-заявку і анкету. Не забудьте дати згоду на обробку персональних даних.

Обов'язковий етап — ідентифікація особистості. Є два способи: фотоідентифікація і BankID. Ви можете зробити фото з паспортом за допомогою сервісу "лайф фото" та передавати дані через банк, в якому обслуговуєтеся і якому довіряєте. Успішне проходження ідентифікації підвищує ймовірність схвалення кредиту.

Останній крок — верифікація картки. Після нього заявка буде відправлена ​​на обробку. Позичальник повинен підтвердити, що саме він є власником картки.

Відповідь Аміго повідомляє протягом 5 хвилин. Після підписання електронного договору гроші переводяться на картку.

Отримати кредит від Аміго можна в будь-який час дня і ночі, але якщо ви новий клієнт компанії і хочете відразу отримати велику суму — краще подавати заявку з 8:00 до 22:00. Це час роботи контакт-центру компанії.

Погасити кредит можна онлайн: з особистого кабінету або без авторизації на сайті.

Отримати гроші в Аміго можна на що завгодно: ремонт в дитячій, шопінг або покупку товару для власного магазину. Це означає, що ваша мрія може здійснитися швидше, ніж ви думали! І ніхто не буде тиснути на вас і нагадувати, що суму потрібно повернути до кінця місяця. Кредитом від Amigo можна користуватися хоч цілий рік, здійснюючи виплати поступово.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь