Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Кредитна картка «ВИГОДА» – унікальний продукт Альфа-Банку та Епіцентру, що збільшує можливості для покупок

Кредитна картка «ВИГОДА» - унікальний продукт Альфа-Банку та Епіцентру, що збільшує можливості для покупок

Імідж*

Альфа-Банк Україна та національна мережа торгових центрів «Епіцентр» презентували клієнтам новий ко-бренд продукт, якому немає аналогів на банківському ринку України. Це унікальна кредитна картка, з якою клієнти мають подвійну вигоду за покупки та ще більше можливостей завдяки зручним умовам користування карткою.

З кредитною карткою «ВИГОДА» клієнти отримуватимуть задоволення не лише від можливості просто завтра здійснити давно омріяні чи заплановані покупки, але й від подвійної вигоди:

– нарахування 1% балами за покупки в «Епіцентр».

– кешбек у розмірі 1% від покупок у торгових мережах та Інтернеті.

Кешбек та бали можна буде використати на покупки в магазинах мережі «Епіцентр».

Власникам кредитної картки «ВИГОДА» будуть доступні: кредитний ліміт до 200 тисяч гривень, які можна витратити на будь-які цілі, пільговий період до 62 днів та програма «Моментальна розстрочка на картку» під 0,01% до 24 місяців. А клієнти, які будуть активно використовувати картку, отримають на свій бонусний рахунок вітальні 250 бонусів!

Але це ще не всі переваги, які роблять кредитну картку «ВИГОДА» унікальною та справді зручною помічницею у покупках. Серед них також:

  • безкоштовне оформлення картки з мінімальним пакетом документів (тільки паспорт та ІПН) і безкоштовна доставка іменної картки клієнтові працівником банку,

  • захист від втрати грошей, адже банк піклується про спокій своїх клієнтів,

  • повний контроль кредитних коштів та погашення кредиту без комісії через зручний мобільний додаток ALFA-MOBILE, з яким клієнти мають цілодобовий доступ до своїх рахунків.

Кредитною карткою «ВИГОДА» вже можуть користуватися покупці торговельного центру «Епіцентр» у місті Чернігів. Невдовзі до проєкту долучаться й інші міста України.

Замовити картку «Вигода» можна на сайті https://alfabank.ua/creditcard/vygoda/ або за номером телефону 3530 (безкоштовно з мобільних) чи просто завітавши у будь-яке з відділень Альфа-Банку або в ТЦ «Епіцентр» в місті Чернігів.

АТ "Альфа-Банк" (Україна). В Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ №61 від 05.10.20

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.07.2020