Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Кредит без застави на картку банку

Кредит без застави на картку банку

Імідж*

У житті часто виникають обставини, при яких відчувається потреба в додаткових фінансах. Кошти можуть знадобитися на термінову покупку, подорож, ремонт, лікування, оплату комунальних послуг, навчання, оренду квартири.

Нерідко трапляються ситуації, коли грошей банально не вистачає до зарплати, а звертатися за допомогою до друзів і рідних не хочеться. У подібних випадках радимо скористатися онлайн-сервісами, що надають гроші в кредит без застави.

Як отримати кредит без застави в Мілоан?

Miloan — це якісний кредитний сервіс, який пропонує отримати позику онлайн на банківську картку. За час роботи на ринку України Miloan домоглася високих показників довіри клієнтів. Компанія видає кредити готівкою і в онлайн-режимі. На сайті Miloan ви знайдете все для швидкого отримання позики:

– кредитний калькулятор з точним розрахунком сум і термінів;

– особистий кабінет з усією детальною інформацією по позиці;

– інструкції по оплаті і пролонгації договору.

Щоб отримати кредит без застави в Мілоан, потрібно оформити заявку на офіційному сайті компанії. Для цього треба визначитися з сумою, терміном кредиту і ввести дані в запропоновану форму. Новим клієнтам потрібно пройти процедуру реєстрації: для цього слід заповнити невеличку анкету. Miloan автоматично визначить вашу платоспроможність і сповістить про кінцеве рішення через SMS. Процедура обробки заявки займає не більше 5 хвилин. Якщо рішення буде позитивним, позичальнику залишиться підписати кредитний договір і отримати кошти на картку.

Головна особливість Мілоан —  це відсутність збору додаткових документів і довідки про доходи. Ви можете взяти кредит без дзвінків (https://miloan.ua/s/kredit-bez-zvonkov) і перевірки кредитної історії . Всі заявки обробляються автоматично.

Умови кредитування в Мілоан

Отримати кредит в Мілоан можна на зручних і вигідних умовах. У нас немає високих ставок і жорстких обмежень для клієнтів. Максимальна сума, яку можна отримати при першому зверненні, складає 12000 гривень. Для нових клієнтів на постійній основі діє акція, згідно з якою перший кредит оформляється всього під 0,01%. Доступний термін погашення — 30 днів. При повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 15000 гривень, а ставка — до 1,5% в день. 

Якщо з якихось причин ви не можете повернути послугу вчасно, Мілоан запропонує скористатися пролонгацією. Її  можна оформити на 3, 7 або 15 днів, попередньо сплативши відсотки. 

Ключові переваги компанії Miloan:

– швидкий процес отримання позики (гроші надходять на картку вже через 15-20 хвилин);

– широкий віковий діапазон: від 18 до 70 років;

– мінімальний пакет документів: знадобиться лише паспорт та ІПН;

– високий ступінь захисту персональних даних клієнтів;

– робота з картками будь-якого банку України.

Як для нових, так і для постійних клієнтів Мілоан регулярно проводить акції та розіграші. Переможці отримують цінні призи і промокоди на знижки.

Якщо вам терміново потрібні кошти, звертайтеся до нас і ми допоможемо. 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.09.2020