Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Країни Кримської платформи визначать представників для співпраці з новим офісом

Кожна країна-учасниця саміту Кримської платформи визначить свого главу для співпраці з новоствореним офісом Кримської платформи.

Про це на саміті повідомив глава держави Володимир Зеленський. 

– У кожній країні буде визначено відповідального чиновника для подальшої співпраці з новоствореним офісом Кримської платформи, – зазначив Зеленський.

Він зазначив, що всі учасники саміту вже схвалили текст декларації. Вона буде відкрита для приєднання інших держав і міжнародних організацій.

– Декларація чітко фіксує невизнання незаконної анексії Криму Росією, зобов’язання розглянути введення додаткових політичних, дипломатичних обмежувальних заходів щодо Росії у разі подальшої агресії, об’єднання зусиль усіх країн-учасниць нашої Кримської платформи для зміцнення безпеки та стабільності в Чорноморському регіоні, – сказав глава держави.

Кримська платформа

23 серпня в столиці відбувся саміт Кримської платформи – ініціативи України, спрямованої на розробку координаційного механізму для повернення окупованого Росією Криму та захисту прав людини.

На захід зібралися делегації з більш ніж 40 держав світу та організацій. Серед них – представники Латвії, Литви, Естонії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Молдови, Словенії, Фінляндії, Румунії, Грузії, Хорватії, Швеції та президент Європейської Ради Шарль Мішель.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-23 19:10:58