Україна і світ

Країни G7 запровадять санкції за вивезення зерна з України – Білий дім

Будівельні матеріали м.Ніжин

Лідери G7 ухвалять рішення про введення санкцій щодо Росії за порушення прав людини, військові злочини та крадіжку українського зерна.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Зазначається, що Міністерство фінансів та Держдепартамент США запровадять санкції щодо приватних військових компаній, що діють в Україні, російських військових частин, які причетні до порушень прав людини чи міжнародного гуманітарного права в Україні, а також призначених Росією високопосадовців в окупованих українських містах.

Також за загрозу чи порушення суверенітету, територіальної цілісності чи політичної незалежності України, а також придушення інакодумства в Росії буде запроваджено візові обмеження щодо приблизно 500 посадових осіб.

У пресрелізі зазначається, що за кілька місяців експорт США до Росії, включаючи критично важливі технологічні ресурси, необхідні для підтримки збройних сил Путіну, скоротився приблизно на 97%.

Імпорт у Росію товарів з усього світу може впасти на 40%. Заводи по всій Росії виборюють підтримку виробництва. ВВП Росії значно скоротиться, а інфляція підніметься до більш як 20%.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 00:29:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин