Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Краще контролювали б дотримання норм і транспорт: чернігівці – про локдаун

Із 8 по 24 січня в Україні запроваджено локдаун. Він передбачає чимало обмежень, зокрема у сфері торгівлі, громадського харчування та багатьох інших. Це неабияк впливає на життя кожного. Чернігівці розповіли, як вони ставляться до такого карантину.

«Не дуже позитивно. бо якось воно хаотично, не розбереш. Заходиш до гастронома, то це можна купляти, це – не можна. Якось не продумано».

«Я і не знаю, що це таке».

«Для мене все це – велика афера. Я не вірю в це. В одних магазинах це можна купити, в інших те саме – не продають. Буковель працює, в мене половина знайомих там зараз відпочиває, у нас тут все закрито».

«Я вважаю, що в нас ставлення влади до коронавірусу неправильне. У березні вони посилили… а тепер уже народ не загониш».

«Одні працюють, а інші – ні. Ми працюємо. Ніхто нас не захищає. Краще контролювали б дотримання норм повсюди, усі нехай працюють».

«Захворюваність не дуже висока. Заходів вживати треба, маски носити. Що є, того й достатньо. А зачиняти магазини і всі служби, я вважаю, що це не потрібно».

«Спершу хай би краще контролювали транспорт, де через раз дотримуються цих правил. Потім у магазинах охоронці зовсім не звертають уваги, у масці людина чи ні. Якби все це було, то не знадобився й нокдаун».

Однак у Міністерстві охорони здоров´я вже говорять про продовження локдауну і після 24 січня.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова