Місто і регіон

КП “ВУКГ”:видалити дерево? Завжди допоможемо!

Будівельні матеріали м.Ніжин

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, в зв’язку з загрозою життю та майну людей, аварійним станом дерев, працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», постійно проводиться комплекс робіт з видалення таких дерев у місті Ніжині.

Аварійне дерево – це рослина, що представляє пряму загрозу для життя або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об’єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких дерев можна віднести: старі, сухі, трухляві, крихкі або дерева з розколотою кроною, а також з пошкодженням кореневої системи, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Чергове видалення небезпечного дерева було проведено сьогодні на одній з центральних вулиць. З залученням бригади пильщиків і працівників з благоустрою комунального підприємства “ ВУКГ ” видалено величезну та крихку вербу. Заздалегідь, територія навколо місця проведення робіт була огороджена відповідними дорожніми знаками.

Пильщики, під пильним контролем інженера по обслуговуванню технічних засобів вулично-шляхової мережі міста та благоустрою Сергія Гриценка, за допомогою ліктьової автовишки поступово та обережно, гілка за гілкою успішно спиляли це небезпечне дерево.

Також, крім видалення небезпечних дерев працівники КП «ВУКГ» постійно проводять санітарне підрізання гілок та кронування дерев.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Unenizh.org.ua
2022-07-07 14:06:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин