Місто і регіон

КП “ВУКГ”: заради безпеки підрізаємо аварійні гілки

Будівельні матеріали м.Ніжин

З метою належного догляду за зеленими насадженнями міста, уникнення нещасних випадків для пішоходів, комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” постійно виконуються роботи з санітарного та формувального підрізання аварійно-небезпечних гілок з дерев і кронування дерев у Ніжині.

Наразі на одній з локацій міста кипить робота з підрізання 11 дерев, гілки яких становлять реальну небезпеку як для людей, так і для майна. Роботи виконуються бригадою пильщиків та працівників з благоустрою, які ретельно видаляють непотрібну суху, крихку та пошкоджену деревину. Крім бригади пильщиків залучається спецтехніка підприємства, а саме автовишка. Після підрізання гілок, кожен спил ретельно зафарбовується. Якість виконання робіт контролює інженер з благоустрою Сергій Гриценко.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Unenizh.org.ua
2022-05-25 15:48:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин