Місто і регіон

КП “ВУКГ”: “запустили” ще 4 пішохідних світлофори-підсвітки!

Пішохідні переходи завжди були і є ділянками проїзної частини з підвищеним ступенем уваги та небезпеки, а враховуючи реалії сьогодення є вкрай небезпечними в темний період доби.

Ще 4 пішохідних світлофори – підсвітки увімкнено у Ніжині! Цього разу працівники з дільниці освітлення вулиць міста комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, під особистим контролем головного енергетика Віталія Оленченка здійснили підключення цих світлофорів по вулиці Незалежності.

Нагадаємо, що на центральних вулицях над пішохідними переходами є консолі які містять два світлофори та ліхтарі додаткового підсвічення території переходу. Світлофори працюють цілодобово в режимі мигання ліхтарів помаранчевого кольору, а помаранчевий на рівні з жовтим кольором, як відомо, згідно Правил дорожнього руху, є кольорами уваги.

Раніше, вмикнути ці світлофори не було технічної можливості, бо було відсутнє живлення в тих локаціях. Електриками КП “ВУКГ” було змонтовано окрему спеціальну лінію живлення для цих світлофорів довжиною в 600 метрів з вмонтованими датчиками ступеня освітленності. “Світлофори-підсвітки” будуть працювати цілодобово, а освітлення пішохідних переходів вмикатиметься у автоматичному режимі завдяки електричним датчикам, що “стежать” за ступенем рівня освітленості навколо переходу і вмикають освітлення коли на вулиці стає темно.

Відтепер, у місті вже працює 28 таких світлофорів.

Наразі, закуповується кабель живлення та необхідні комплектуючі для монтування лінії живлення та підключення світлофорів по вулиці Прилуцька.

Зроблено черговий крок до покращення безпечного перетину проїзної частини центральних вулиць Ніжина у спеціально для цього відведених місцях.

Unenizh.org.ua
2023-01-25 15:34:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин