Місто і регіон

КП “ВУКГ”: видаляючи аварійні гілки ми робимо пересування Ніжином безпечніше!

Силами комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” цього тижня зроблено важливу справу по безпеці маленьких діточок та дорослих.

На території одного з дитячих садочків Ніжина ростуть багаторічні величезні дерева з небезпечними сухими, крихкими гілками. Ці гілки несли пряму загрозу безпеці дітей, їх батьків та персоналу дитячого садочка.

До видалення небезпечних гілок було залучено спеціалізовану техніку пильщиків та працівників дільниці з обслуговування об’єктів благоустрою. Великі та малі гілки було послідовно і обережно видалено на висоті до 4-5 метрів. Після спилювання, гілки обережно вкладались поруч, а потім розпилювались на частини і вивозились з місця видалення вантажним транспортом до території комунального підприємства “ВУКГ”. Загалом, у дитячому садочку було здійснено підрізання гілок з 12 берез та 3 лип.

Також, подібні роботи було виконано по вулицям Небесної Сотні (вздовж вулиці) від вулиці Набережна до вулиці Гоголя та Братів Зосим (вздовж вулиці) від перехрестя з вулицею Прощенка до перехрестя з вулицею Набережна.

До робіт було залучено автовишку та вантажний транспорт.

В результаті проведеного комплексу робіт з благоустрою працівниками комунального підприємства “ВУКГ” було видалено небезпечні гілки з 52 дерев.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок і кронування від мешканців та підприємств міста. Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве дерево. Для замовлень звертатись за адресою: 16600, м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Ви довіряєте нам – а ми відповідаємо за свою компетентність!

Unenizh.org.ua
2023-02-03 12:26:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин