Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: святковій ілюмінації бути!

Сьогодні проведено черговий етап зі святкового оформлення Ніжина новорічною ілюмінацією. Бригадою електриків комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” відновлено роботу святкових електричних гірлянд від початку вулиці Шевченка до площі Франка.

Ці гірлянди розташовані на каштанах, що відокремлюють тротуар від проїзної частини вулиці й були пошкоджені завдяки погодним умовам та різним температурним режимам протягом року. Роботи з відновлення тривали протягом двох днів, але не без проблем з автовласниками, бо вже досить тривалий час на цьому проміжку проїзної частини облаштована імпровізована автомобільна парковка.

Тому, КП “ВУКГ” прийняли рішення сьогодні, рано вранці, огородити місце проведення робіт та дати можливість працювати спецтехніці.

В результаті робіт  було відремонтовано 10 світлових гірлянд та відновлено їх живлення від вуличної лінії освітлення. Відтепер, зі включенням освітлення вулиць міста засвітиться й святкова ілюмінація по Шевченка, створюючи святковий настрій для всіх мешканців та гостей Ніжина.

Unenizh.org.ua
2021-12-10 16:06:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин