Місто і регіон

КП “ВУКГ”: скошування трави – запорука краси та благоустрою міста!

Будівельні матеріали м.Ніжин

Досить активними темпами йде робота по благоустрою зелених зон міста працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”. Висока трава, що росте практично на кожному газоні чи узбіччі центральних вулиць Ніжина, а також у парках та скверах, має зовсім непривабливий вигляд і потребує скошування.

Саме таким різновидом благоустрою рідного міста і займається бригада косарів КП “ВУКГ”, які розпочинаючи зранку виїжджають до локацій де потрібно привести до ладу певні ділянки зелених зон.

Цього тижня, активними зусиллями косарів, вже добігає кінця перший етап зі скошування високої трави на різних локаціях Ніжина.

Працює бригада з чотирьох косарів озброєних сучасними бензокосарками відомого виробника, які старанно виконують свою вкрай важливу роботу.

Вже приведено до ладу зелені зони деяких центральних вулиць, парків та скверів. вулиці Шевченка з обох боків, сквер Чорнобильців та Польський цвинтар і територію навколо. у сквері Театральний.

Роботи тривають

Нагадуємо, що комунальне підприємство «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів всім бажаючим. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи із задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи.

Замовити такі роботи можна, звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2022-05-27 13:40:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин