Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: продовжуємо видаляти аварійно-небезпечні дерева по місту

З метою попередження виникнення надзвичайної ситуації, в зв’язку з загрозою життю та майну людей, аварійним станом дерев, працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», постійно проводиться комплекс робіт з видалення таких дерев у місті Ніжині.

Аварійне дерево – це рослина, що представляє пряму загрозу для життя або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об’єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких дерев можна віднести: старі, сухі, трухляві, крихкі або дерева з розколотою кроною, а також з пошкодженням кореневої системи, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Чергове видалення небезпечного дерева було проведено 14 грудня по вулиці Попудренка. З залученням бригади пильщиків та працівників з благоустрою комунального підприємства “ Виробниче управління комунального господарства ” видалено величезну крихку акацію. Заздалегідь, територія навколо місця проведення робіт була огороджена відповідними дорожніми знаками та конусами, а лінія електропередач знеструмлена.

Пильщики, під пильним контролем інженера по обслуговуванню технічних засобів вулично-шляхової мережі міста та благоустрою Сергія Гриценка, за допомогою ліктьової автовишки поступово та обережно, гілка за гілкою успішно спиляли це небезпечне дерево.

Після видалення акації, гілки та деревину було вивезено, а територію навколо старанно прибрано.

Unenizh.org.ua
2021-12-16 12:54:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин