Місто і регіон

КП “ВУКГ”: про зимове прибирання та усування ожеледиці дбаємо вже сьогодні!

Прибирання снігу, посипання проїзної частини міста та тротуарів сумішшю проти ожеледиці є дуже важливими та актуальними аспектами благоустрою будь-якого міста взимку. Однією з вкрай великих проблем та небезпек взимку, є дуже відома всім пішоходам та водіям автотранспорту небезпека під назвою – ожеледиця. Слід наголосити, що ожеледиця починає виникати ще восени, а закінчитись може тільки навесні

Для кожного пішохода ожеледиця  несе пряму загрозу ризику виникнення підвищеного травматизму. Взимку люди часто травмуються через слизькі тротуари, слизьке узбіччя доріг, ожеледь на пішохідних переходах та зупинках громадського автотранспорту. Кожне падіння може спричинити травми різного ступеню тяжкості від забою до переломів кісток.

Крім того, особливу небезпеку представляє ожеледиця на дорогах для власників автотранспорту, внаслідок якої значно погіршується зчеплення коліс з поверхнею доріг,  крім власного травмування, а також травмування інших, підвищується кількість шляхово-транспортних пригод на дорогах міста.

Комунальним підприємством “ Виробниче управління комунального господарства ” розпочато перший етап по підготовці до зимового прибирання у Ніжині, а саме – заготівля та завезення піску з кар’єру до спеціально відведеного для цього місця. До такої важливої справи залучено майже весь вантажний автотранспорт підприємства та екскаватор навантажувач. Пісок у поєднанні з технічною сіллю буде використано взимку як реагент для обробки проїзної частини та тротуарів Ніжина, щоб уникнути утворення ожеледиці та запобігання її небезпечних наслідків.

Роботи тривають

Unenizh.org.ua
2022-08-12 13:48:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин