Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: працюємо на благо Ніжинської ОТГ! Що робили комунальники у Кунашівці? ФОТО

Ку́нашівка — село в Україні, що знаходиться у Ніжинському районі Чернігівської області. Населення становить 563 мешканця. Розташоване за 10 км від Ніжина та має 330 приватних домолодінь .

Не так давно, село Кунашівка було приєднано до Ніжинської міської об`єднаної територіальної громади і, вже тривалий час отримує якісні комунальні послуги від КП “ВУКГ”. У селі облаштовано сучасні майданчиками для збору сміття з вивезенням його, сортуванням та захороненням, взимку виконується весь цикл з прибирання проїзної частини спецтехнікою, а також обслуговуються лінії освітлення вулиць.

Саме з цього приводу й завітали електрики комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства до Кунашівки. В результаті чого було відремонтовано 5 вуличних ліхтарів з заміною електричних ламп, що вийшли з ладу та замінено кабель живлення, яким було під`єднано ці ліхтарі до електромережі.

Також, згідно затвердженого графіку роботи вуличного освітлення, який діє по всій Ніжинській ОТГ,  у 3 шафах управління було проведено підключення реле часу включення та відключення освітлення з перепрограмуванням його в режим:

освітлення працює з 16:30 до 23:00;

освітлення не працює з 23:00 до 3:00;

освітлення працює з 3:00 до 6:00;

освітлення не працює з 6:00 до 16:30.

Unenizh.org.ua
2021-11-29 16:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин