Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ”: не зупиняємось ні на мить! Ще 5 вулиць отримали освітлення

Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються з цією метою – вуличні ліхтарі. Вони повинні мати великий коефіцієнт розсіювання. Їх розміщують високо над землею для того, щоб розсіяне світло освітлювало якомога більшу територію. Монтаж нових ліній вуличного освітлення має під собою цілий ряд важливих соціальних аспектів. Адже, добробут населення, безпосередньо, залежить від стану економіки і раціонального використання ресурсів. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора, громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», а саме працівники цеху з освітлення вулиць міста під керівництвом головного енергетика Віталія Оленченко виконують послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць.

Нагадаємо, що КП «ВУКГ» виграло два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Крім ремонту ліхтарів та заміни перегорілих ламп, електрики підприємства монтують повністю нові лінії освітлення на тих вулицях, де досі в темну пору доби стояла суцільна темрява або світило декілька старих ліхтарів.

Наступним кроком масштабного освітлення вулиць Ніжина стали 5 вулиць, а саме:

·         Шевцової: встановлено 3 траверси, 9 ліхтарів та підвішено 150 метрів кабелю живлення;

·         Губіної: встановлено 8 траверс та 9 ліхтарів;

·         Власенко: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 300 метрів кабелю живлення;

·         Сеченова: встановлено 7 траверс, 7 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення;

·         Стуса: встановлено 3 траверси та 10 ліхтарів;

На цих вулицях було встановлено сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі ST-30, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами протягом декількох останніх років. Попередньо перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовляються металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі. Також при монтажних роботах на нових лініях освітлення використовується замість дротів без ізоляції сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі чи захлесті.

Наступними вулицями, де наразі відбувається монтування освітлення є: провулок Лісовий, Декабристів, 30 Років Перемоги, Черняхівського.

Комунальним підприємством «ВУКГ» зроблено черговий великий внесок в скарбничку покращення загального стану освітлення вулиць Ніжина, що неодмінно вплине на комфортне та безпечне пересування цими вулицями мешканців у вечірній час.

Unenizh.org.ua
2021-12-23 13:26:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин