Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

КП “ВУКГ” минулого тижня відновило роботу 77 ліхтарів вуличного освітлення!

Досить “гарячим” та продуктивним видався минулий тиждень у працівників дільниці вуличного освітлення міста комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”. Під чуйним керівництвом начальника та головного енергетика Віталія Оленченко проведено великий обсяг робіт з відновлення освітлення на вулицях Ніжина.

Так на вулиці Воздвиженська проведено ремонт ліхтарів з заміною перегорілих ламп у кількості 18 штук, по Овдіївській – 9, в провулку Вересневий – 7, по Селянській – 5, по Об’їжджій – 4. По 3 ліхтарі відновили свою роботу на вулицях: Резніченка, Грибоєдова, Халтуріна, Пашківська, Ломоносова, а по 2 на вулицях: Берегова, Вознесенська, Остерська і Короленка. І по 1 ліхтарю на вулицях Тургенєва та Тухачевського, а також в провулках Лікарський і 1-й Луговий. Загальна кількість відновлених світлових точок склала 70 ліхтарів.

Крім того, на місце тих ліхтарів, що повністю вийшли з ладу та не підлягають ремонту, проведено заміну на працюючі по вулицям: Воздвиженська – 2 ліхтарі, Кривця – 2 ліхтарі, Кошового – 2 ліхтарі, а по вулиці Липіврізька встановлено 1 новий ліхтар.

Загалом у Ніжині відновлено роботу 77 приладів для освітлення вулиць у темну пору доби, що покращило загальний стан освітлюваності нашого міста. А це, перш за все, комфорт пересування та безпека самих мешканців.

Працюємо далі!

Unenizh.org.ua
2021-09-27 16:48:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин